The Gaslight Anthem se připravují na dvouhodinový koncert

The Gaslight Anthem | Zdroj: pořadatel koncertu

Pražský klub Roxy zažije v pondělí 15. června návrat amerických rockerů na českou půdu. Kapelu The Gaslight Anthem doplní ještě předskokani The Scandals.

Rockový večírek vypukne celkem brzy, už po 19. hodině vyzkouší pódium v Roxy předkapela The Scandals. A lehce po osmé večerní už ovládnou celý klub hlavní hvězdy večera, The Gaslight Anthem. Pro pražské fanoušky si nachystali dvouhodinový set, ve kterém se určitě zaměří i na loňské album Get Hurt.

The Gaslight Anthem…

… je čtveřice pocházející z New Jersey. Debutovala roku 2007 s albem Sink or swim. O rok později vydali druhou desku The ’59 Sound, která se ukázala býti zlomovou. Roku 2013 se představila například i na tuzemském Rock for People. Členy kapely jsou Brian Fallon (zpěv, kytara), Alex Rosamilia (kytara), Alex Levine (baskytara), Benny Horowitz (bicí, perkuse).

Nikdy dříve jsme nic takového neudělali, to album je naprosto odlišné,” vyprávěl o desce Get Hurt zpěvák Brian Fallon pro časopis Rolling Stone. „Místo toho, abychom jen přidali nějaký další nástroj či doprovodný vokál, rozhodli jsme se tentokrát opravdu výrazně změnit náš zvuk,” ještě doplnil v rozhovoru.

Připravte si tedy nějakou tu kačku, kupte vstupenky na Eventimu nebo Ticketportalu a před sedmou večer bušte na dveře Roxy, protože určitě nechcete přijít ani o vteřinu této pařby.

 


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...