Předskokanem Big Seana bude Mike Trafik

Mike Trafik vystoupí před Big Seanem | Zdroj: Fource Entertainmen

Hiphopoví fanoušci už netrpělivě očekávají 14. červen, kdy se vypraví na koncert amerického rapera Big Seana do pražského Lucerna Music Baru. Našlapané publikum se pokusí rozehřát Mike Trafik.

Jméno Mike Trafik jistě netřeba dlouze představovat. Tento chlapík je velice dobře známý i díky tomu, že v minulosti bodoval jako DJ Trafik ve všech možných i nemožných DJs battlech, scratchoval refrény singlů jako Praha od PSH či Teritorium od Oriona. Právě se skupinou PSH je velice úzce spjatý.

Mike Trafik je členem labelu Big Boss a majitelem nahrávacího studia Star Works, kde právě drtivá většina singlů pro Big Boss vzniká. Nelze opomenout, že Mike Trafik také složil spousty singlů pro Vladimira 518 i další umělce a je autorem hudby k Vorlově filmu Vejška. Před nedávnem vydal svůj mixtape Slap Tape, který mimo největších jeho hitů obsahuje také nejnovější remixy.

Koncert Big Seana, kterému se pokusí připravit obecenstvo na správnou teplotu Mike Trafik, je na programu v neděli 14. června v Lucerna Music Baru v Praze. Vstupenky seženete na GoOut nebo Ticketpro.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...