David Guetta nahraje fotbalovou hymnu ME 2016

David Guetta v Praze | Foto: Lidmila Maršálková , Monstermusic.cz

Že je David Guetta opravdu úspěšným DJ, to už víme dlouho. Nebylo tedy divu, že byl pověřen stvořením oficiální hymny fotbalového mistrovství Evropy pro rok 2016.

Davida Guettu si mohli čeští fanoušci poslechnout ještě nedávno, a to 5. června v O2 areně, kam přijel s deskou Listen. Jeho aktuální singl Hey Mama, ve kterém hostuje například Nicki Minaj, opět obsazuje přední příčky rádiových hitparád.

Fotogalerie z pražského koncertu tady!

Závěrečný fotbalový turnaj Mistrovství Evropy 2016 se bude hrát ve Francii. Šampionát začal už 10. června a Guetta samo sebou nechyběl jako jeden z účinkujících na zahajovacím ceremoniálu. Tím ale jeho spolupráce pro mistrovství nekončí. Hymnu pro letošní fotbalovou událost nahraje právě tento francouzský DJ. „Musel překonat řadu překážek, hodně na sobě pracoval a svou kariéru velmi úspěšně budoval. Může být inspirací pro lidi na celém světě, proto jsme ho oslovili. Jeho hudba je pozitivní a plná energie, osobně jsem velmi rád, že bude spoluvytvářet atmosféru šampionátu,” řekl o Guettovi prezident UEFA Michel Platini.

A na spolupráci se těší i sám David Guetta: „Je vskutku vzrušující být součástí tak velkého a sledovaného turnaje, který se navíc odehraje v mé rodné zemi. V srdci všeho musí být fanoušci. Hudba a fotbal je spojují a já chci přispět k tomu, aby se pro ně turnaj stal nezapomenutelnou událostí.‘‘


 

 

 

 

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.