The Paranoid své Sedem představí Praze již ve čtvrtek

The Paranoid | Zdroj: facebook.com

Slovenští screamo-rockeři jedou momentálně turné k albu Sedem, které vyšlo 7. března. Představit ho přijedou také do Prahy, a to už tento čtvrtek! A zvou také na autogramiádu.

Kapela plná potenciálu hrající screamo-rock ze slovenských Šuran – to jsou The Paranoid. Tato čtyřčlenná parta vydala začátkem března své třetí album Sedem, se kterým se hned vydala na turné. Po své domovině zamířila také do České republiky, již tento čtvrtek 22. května zahraje v pražském Futuru.

Kluci z The Paranoid budou mít celý den nabitý. Nejprve je totiž čeká autogramiáda, od 16:00 hodin v Bontonland Megastore na Václavském náměstí, na kterou jsou všichni příznivci zváni. Poté je čeká koncert v klubu Futurum. Nicméně, ještě předtím vystoupí kapely Exots a We On The Moon. The Paranoid na Facebooku vzkazují: ,,PRAHAAAAAAAAAAAAA, tešíme sa na teba !!!! Už tento štvrtok zbúrame FUTURUM.”

Připomeneme, že v ČR jsme je mohli vidět na pražském Majálesu a stáli už také na koncertech po boku kapel jako Horkýže Slíže či Zoči Voči. Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketportal a na místě. Pokud se teprve rozmýšlíte, přečtěte si recenzi na nejnovější placku zde. The Paranoid čekají po Praze ještě koncerty v Plzni, Krnově a Brně.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.