The Spankers chystají rozlučku se zpěvačkou Sisou

The Spankers | Zdroj: oficiální stránky kapely

Formace The Spankers vystoupí 21. prosince v pražské Akropoli. Bude to jediný klubový koncert letošní sezóny a co víc, plánuje se rozlučka s frontmankou kapely Sisou Fehérovou.

Jednu z nejvýznamnějších českých kapel, které se zaměřují na ska a reggae, opouští výrazná zpěvačka Sisa, která ve skupině účinkovala dva roky. Za tu dobu se The Spankers dokázali propracovat mezi nejžádanější kapely svého druhu na české scéně. Frontmanka Spankers opouští kvůli odlišným názorům na přístup k práci, které jsou v rozporu s jejich plány do budoucna.

Proto se 21. prosince v Paláci Akropolis uskuteční poslední společný koncert kapely. Jako předskokani zde vystoupí slovenští Fuera Fondo. Fanoušci tak mají poslední možnost vidět The Spankers se zpěvačkou Sisou pohromadě. Příští rok už s nimi na pódiích bude zpívat a řádit jiná zpěvačka či zpěvák.

Z formace tak odchází veledůležitý článek, jak říká kytarista Franta Albrecht: „Sisa s kapelou byla dva roky, udělala kus skvělé práce a něco jsme spolu zažili. Navíc je to výborná zpěvačka.“ Sisa zde bude opravdu chybět, ale kdo ví, co si na nás Spankers přichystají do budoucna. Nyní otevřeli konkurz na novou zpěvačku či zpěváka, kterého nechtějí nabrat jen z okruhu přátel, ale i ze širokého okolí. Kapela slibuje klubové vystupování, letní festivaly, natáčení nového videoklipu a pravděpodobně i natáčení nového alba. Jestli tedy umíte zpívat, máte rádi ska a reggae a k tomu máte dostatečnou odvahu, můžete to zkusit i vy na konkurz@thespankers.cz.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.