Horečka středeční noci: Kryštof hlásí opět vyprodáno

Kryštof | Zdroj: krystof.net

Kapela Kryštof se nejspíš rozhodla, že ji klubové koncerty baví, a tak slíbila přidat další vystoupení. Předprodej byl spuštěn v noci ze středy na čtvrtek a nyní hlásí, že je vyprodáno.

Na turné s názvem Kryštof Fernet club tour vyjela tato sedmičlenná parta letos na jaře, poslední koncerty ji čekají tento týden. Charakteristickými rysy jsou dvě věci: v prvé řadě naprosto vyprodané koncerty a potom také klubová scéna, která u Kryštofů není tolik obvyklá. Zřejmě se jim to však zalíbilo a rozhodli se tour prodloužit. Po vánoční pauze se vydají znovu do klubů. Tentokrát s názvem Inzerát tour 2014 navštíví dohromady devatenáct českých a moravských měst.

Předprodej vstupenek byl ohlášen na včerejší půlnoc a jednu minutu. Že to bude boj, bylo jasné od začátku, proto také kapela koncerty přidala. Ale že až takový? Do poslední chvíle se nevědělo, v jakých klubech se vystoupení uskuteční, a tak nebylo jisté, zda budou vstupenky v prodeji i někde jinde než u Ticketstreamu. To se objasnilo až kolem deváté hodiny večer, kdy se akce konečně objevila na stránkách předprodejní sítě. Od té doby přibývaly spekulace na facebookových stránkách kapely. ,,Nekonečná hodina!” objevovalo se v komentářích. Nakonec byl prodej spuštěn, ne však minutu po půlnoci, ale dvě minuty předem.

Průběh bylo velice zajímavé sledovat. Lístky začaly mizet jako pára nad hrncem. Nebylo překvapením, že minutu po půlnoci již stránka Tickestreamu nešla načíst – síť spadla. Naskočila až o tři minuty později. Pro představu: na koncert v Praze bylo uvolněno něco kolem 1116 vstupenek. Po obnovení sítě v 0:04 (to už měli svůj lístek všichni ti, co kvůli tomu nespali, samozřejmě nakoupeno) se stav vstupenek do Prahy pohyboval kolem 699 kusů. O patnáct minut později to bylo 480 kusů a za dalších deset minut to bylo již pouhých 207 kusů vstupenek. Nakonec byl pražský koncert něco po půl jedné hodině ranní vyprodaný. Stejně tak i další města.

Poté Kryštof uvolnili ještě několik set dalších vstupenek, ale například města Ostrava či Brno byla hotová jako první. Nejvíce lístků ještě stále zůstává na vystoupení v České Lípě a Liberci. V půl desáté ráno Kryštof na svém facebookovém profilu uvedli, že na pražský koncert je vyprodaný už i přídavek. Ve čtvrtek k páté hodině odpoledne je ohlášeno osm měst, kam vstupenky už neseženete. Kapela Kryštof za to fanouškům velmi děkuje: ,,To je masakr vy nespavci! Povedlo se Vám shodit prodejní server…takový zájem jsme fakt nečekali! Fajné jak cyp… Děkujemeeeeee”

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.