The Tap Tap tradičně přichází s mikulášskou nadílkou

The Tap Tap | Zdroj: archiv kapely

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není na české hudební scéně žádnou novinkou. Za 16 let své existence již odehráli nespočet úspěšných koncertů a Českou republiku reprezentovali také v zahraničí. Ani letos své fanoušky kapela nepřipraví o mikulášskou nadílku – 6. prosince totiž vystoupí ve Foru Karlín, kde pokřtí hned dva nové tituly.

Tradiční „taptapácká“ mikulášská nadílka bude tento rok výjimečná hned z několika důvodů. Kvůli plánované rekonstrukci Státní Opery se večer uskuteční ve Foru Karlín, a navíc tu kapela pokřtí hned dva své nové tituly. Prvním bude kniha s názvem Řiditel autobusu od Lucie Fialové, která vyšla v říjnu v nakladatelství Paseka, a která s přehledem zvítězila v podzimním hlasování Velkého knižního čtvrtku. Druhým, a o to důležitějším momentem, bude křest nového studiového alba Noha na kolejích.

Koncert se uskuteční na svatého Mikuláše, tedy 6. prosince, od 18 hodin. Netrpělivé návštěvníky svým vystoupením rozehřeje zpěvák Xindl X s kapelou, hlavním hostem večera pak bude talentovaná americká zpěvačka Gaelynn Lea. Ke správné atmosféře večera přispěje také několik dalších hostů, a to například Kamil Střihavka, Dáda Patrasová, Tomáš Hanák nebo čtyřicetičlenný litoměřický dívčí sbor Puellae Cantantes. Co se hudebního vystoupení samotné kapely The Tap Tap, diváci se mohou těšit na písničky z nového CD. A chybět samozřejmě nebude ani klasická mikulášká nadílka!


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)