The Vibrators pořádají večírek na Flédě

The Vibrators | Foto: facebook.com

Britská punková legenda The Vibrators se objeví v brněnském klubu na oslavu čtyřiceti let existence.


Není se čemu divit, tato kultovní kapela spolu hrála již při samotném zrodu punku. V roce 1976 se společně se skupinami Sex Pistols, Siouxsie and the Banshees, The Clash, Buzzcocks, The Jam, The Stranglers nebo The Damned podíleli na vůbec prvním punkovém festivalu v historii. O rok později už předskakovali Iggymu Popovi a jejich následující debutové album Pure Mania je řazeno mezi 50 nejlepších punkových desek všech dob.

Nebude to poprvé, co na Flédě kapela vystoupí. Naposledy se zde předvedla v roce 2015 a 25. ledna znovu ukáže své kousky ze všech 21 desek. Na starý dobrý punk fanoušky rozehřeje slovenský power-popový band Princovia a akci zakončí set DJ Wronga, který se ponese v duchu new-wave a punku.

Vstupenky jsou v předprodeji za 200 Kč v sítích Ticketportal, GoOut a SMSTicket.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.