Titanic zahájí svou plavbu v Praze už v červnu

Titanic Live se představí v Praze | Foto: Courtesy of 20th Century Fox and Paramount Pictures

Jeden z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie a neméně úspěšná hudba – Titanic ožije ve strhující show Titanic Live.

V polovině příštího roku, přesněji 14. června 2015, nabídne Titanic Live českým divákům jedinečný koncertní i filmový zážitek současně. Titanic zažehne své motory v O2 Areně na čtyřiadvacet metrů široké HD obrazovce s Hi-Fi stereo systémem a za doprovodu živé hudby, kterou bude představovat pěvecký sbor, keltští hudebníci a devadesátičlenný orchestr pod vedením amerického skladatele a dirigenta Justina Freera. Orchestrem není žádný jiný soubor, než Český národní symfonický orchestr, jenž doprovodí Titanic live na celé evropské plavbě!

Filmový příběh umocňovala hudba amerického skladatele Jamese Hornera, který spolupracoval na více než stovce filmů, mezi kterými jmenujme například Apollo 13, Avatar, Star Trek II nebo Statečné srdce. Soundtrack k Titanicu téměř okamžitě po vydání stanul na prvních příčkách prodejních hitparád v bezmála dvaceti zemích s prodejem přes třicet milionů nosičů. Stal se tak nejúspěšnějším albem s orchestrální hudbou v historii. Byl též oceněn Oscarem.

Vstupenky budou k dispozici od 5. listopadu v síti Ticketportal od 1290 korun. K mání bude též VIP vstupenka za 4900 korun, která zahrnuje též luxusní raut před koncertem a přednostní vstup do areny VIP vchodem.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...