Tomáš Klus je zpět se svou RecyKlus Tour

Tomáš Klus
Tomáš Klus | Zdroj: tomasklus.cz

Zpěvák Tomáš Klus se po roční pauze vrací do světa hudby a to s koncertní šňůrou nazvanou RecyKlus Tour, při níž vedle Prahy a Brna navštíví i města jako Hradec Králové, Plzeň, Liberec, Havlíčkův Brod nebo České Budějovice. Nezapomene ale ani na slovenské fanoušky, za kterými se vydá v závěrečné části turné.

Držitel několika hudebních ocenění Tomáš Klus na chystaných koncertech překvapí fanoušky něčím, co zaručeně oživí jejich atmosféru a zároveň mu umožní dostat se k posluchačům ještě blíž. Na stránkách připravované tour totiž lidé mohou sestavit svůj vlastní playlist z doposud vydaných písní, které mají nejradši, a kapela potom společně vybere ty nejoblíbenější, jež následně zazní na koncertech.

Zpěvák tak příznivcům jeho hudby nechává téměř volnou ruku ve výběru skladeb, které budou ‘zrecyklovány’. Ve výběru se objevily písničky ze všech desek včetně nejnovější Anat život není, nabídka je tedy opravdu pestrá a každý fanoušek si mezi nimi jistě najde svou srdcovku.

Podzimní RecyKlus Tour začíná 30. září v Havlíčkově Brodě, poté se kapela se svými folk-popovými písněmi vydá napříč celou republikou. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal, a to za příjemných 490 Kč.


Napište komentář

Klára Mališová
O Klára Mališová 45 Článků
Již druhým rokem studuju na Karlovce žurnalistiku a doufám, že jednoho dne mě uživí buď to, nebo cokoliv spojené právě s muzikou - jsem totiž tak trochu závislák na koncertech a umím si představit, jak jednou cestuju po světě s kapelou v zádech a všechno jí pěkně organizuju. :)