Festival Okoř se tradičně uskuteční předposlední srpnovou sobotu

David Koller | Zdroj: facebook.com/DavKoll

Rodinný Festival Okoř patří k nejoblíbenějším jednodenním hudebním festivalům u nás. Jeho šestnáctý ročník se bude konat již 20. srpna v podhradí hradu Okoř. Návštěvníci se mohou těšit na program sestavený výhradně z předních českých interpretů. 

Areál bude letos otevřený už od 12:00 a to včetně stanového městečka. Program festivalu pak o dvě hodiny později zahájí zpěvačka Ewa Farna se svým premiérovým vystoupením. „Jsem strašně ráda, že zde letos můžeme konečně zahrát. Jednou jsem tady byla na koncertu kapely mého kluka, ale nikdy ani jako účinkující, ani jako klasický návštěvník….,“ s úsměvem říká.

Během dne se dále představí Mandrage, David Koller, Tata Bojs, Jelen, Bára Poláková, Xindl X a Jaroslav Uhlíř. Kromě skvělých hudebních vystoupení bude na místě připraven doplňkový program pro děti a jejich rodiče a pestrý výběr občerstvení. Zavedena bude také kyvadlová doprava z Kladna a z Prahy, využít lze i prázdninový výletní Cyklohráček.

Kapacita areálu Festivalu Okoř je omezena a několik posledních ročníků bylo dokonce dopředu vyprodáno. Vstupenky na letošní ročník však lze ještě pořídit. Nově se dají koupit přímo na oficiálních stránkách festivalu za cenu 490 Kč. Dále pak v předprodejní síti Ticketportal a na místě budou k dostání za 590 Kč.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.