Tři dekády Tří sester – nejen tuto sobotu se bude slavit

Tři sestry | Zdroj: archiv kapely

Velkolepá oslava s názvem TŘI SESTRY RADEGAST TOUR 2015 započala už 30. května a velká jízda pokračuje. Až do první zářijové soboty můžete na jedné z jejich zastávek slavit s nimi. Třeba tuto sobotu v Točníku.

Celkem 22 open-air areálů Čech a Moravy bude podrobeno divokým oslavám Tří sester, které letos slaví třicet let od svého vzniku. Jako dárek přiveze kapela nové album Fernet Underground, které vyšlo letos na jaře. Tato sobota padla na Točník, přesněji na jeho fotbalový areál.

Brány se otevřou v 17:30 a za nimi bude možné si poslechnout nejen oslavence, ale i skupiny E!E, De Bill Heads a MHZ. Ty vstoupí jako první a následně se spustí velkolepá show trvající dvě hodiny a jejími hlavními hvězdami nebude nikdo jiný než Tři sestry. Kromě léty prověřené hity zazní i písně z novinkového alba.

Novým partnerem tour je pivo Radegast, tudíž se můžete těšit na ryzí pivo Radegast 10° i 12°, které s sebou přináší celotourovou soutěž o volné VIP vstupenky a možnost účasti na Hokejovém mači umělců a výherců Tři sestry Radegast tour. VIP zóna vám nabídne pohodlí a pivo zdarma. Samozřejmě nebude chybět výčep přímo na pódiu, ze kterého jsou občerstvováni návštěvníci v první řadě.

Vice informací o jednotlivých koncertech najdete na www.trisestrytour.cz


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.