Two Door Cinema Club již brzy zahrají v pražském Kongresovém centru

Two Door Cinema Club | Foto: facebook.com

Po téměř čtyřech letech se severoirská kapela vrací s novým albem Game Show do Čech. 

Toto indie-rockové uskupení, známé svými radostnými kytarovými linkami, patří mezi ty, jež jako první začali zkoušet své štěstí na internetu. Založili si profil na serveru MySpace a jejich hudba se začala šířit jako požár. Jejich první deska Tourist History z roku 2010 jim přinesla irskou Choice Music Prize za nejlepší album.

Před rokem se skupina nechala slyšet, že pracuje na svém již třetím albu. Po téměř čtyřech letech od druhé desky Beacon se samozřejmě nemohl nejeden fanoušek dočkat.

A s nejnovějšími nahrávkami se předvedou právě v Kongresovém centru v Praze 22. února. Jejich turné bývá obvykle z většiny naprosto vyprodané a všichni fanoušci odchází z ohromným zážitkem. Rozhodně je na co se těšit.

Vstupenky jsou za 790 Kč k dostání v sítích GoOut, Ticketportal a TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 351 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.