UFO přistává ve Zlíně v červnu

Kapela UFO se představí i ve Zlíně | Foto: pořadatel koncertu

Legendární heavy-metalová kapela z Anglie, která si říká UFO, se zanedlouho vydá na několikaměsíční výlet po Evropě. Mezi zastávkami nechybí ani Česká republika, konkrétně Zlín.

V klubu Masters of Rock Café ve Zlíně se UFO představí 7. června. Historie kapely se píše již neskutečných pětačtyřicet let. Zakladatelem je zpěvák Phill Mogg. Kolegové Paul Raymond, Vinnie Moore a Andy Parker mají s Moggem určitě co nabídnout. Jejich archiv čítá dvacet studiových nahrávek.

Pořadatelé věří, že hity jako Doctor Doctor, Lights Out, Shoot Shoot či Rock Bottom zazní živě i v České republice. Do Zlína si vstupenku zakoupíte v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketart. Zároveň si ji můžete objednat také na stránkách pořadatele.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...