Uncle Acid and The Deadbeats vás naladí na koncert Black Sabbath

Uncle Acid and The Deadbeats | Zdroj: Live Nation

Již tuto sobotu dorazí do pražské O2 areny legendy heavy metalu Black Sabbath. Jako předkapela vystoupí Uncle Acid and The Deadbeats, kteří skvěle navnadí na hlavní hvězdy večera.

Po dlouhé době se dala do kupy partička Black Sabbath, která je považovaná za zakladatele black metalu. Nyní přijíždí, s Ozzy Osbournem v čele, i do Prahy potěšit uši fanoušků. Ještě než rozjedou hlavní hvězdy svou pekelnou show, představí se kapela s názvem Uncle Acid and the Deadbeats. Tato britská metalová skupina vydala 15. dubna album Mind Control, které jim mimo jiné zajistilo i dva vyprodané koncerty v londýnském klubu The Garage. V sobotu máte tedy možnost si poslechnout důvod jejich úspěchu.

Ovšem, je třeba upozornit, že jde o kapelu, která se vyžívá v krví nasáklých příbězích o bizarnostech, náboženském vymílání mozků a v masových vraždách. Tak to si Black Sabbath zvolili předskokany správně, ne?  Právě s nimi mají Uncle Acid and The Deadbeats hodně společné prvky, zejména co se týče rané tvorby Sabbathů. Mind Control je děsivé album s jádrem plným bolesti a mučení. Zásadní specialitou kapely je prezentace světla a temnoty. Nicméně, z řezaček na první desce Blood Lust se prodrali mezi přední interprety podobné tvorby. Důkazem je nejen Mind Control, ale samozřejmě i účast na letošním turné Black Sabbath. Ty, kteří se v sobotu zúčastní téměř vyprodaného koncertu, čeká pekelný zážitek.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.