Už tento pátek začíná švestkový festival ve Vizovicích

Tomáš Klus | zdroj: pořadatel festivalu

Vizovické Trnkobraní patří mezi letité festivalové oblíbence nejen Zlínského kraje, letošní 48. ročník proběhne 21. a 22. srpna.

Festival, jehož program se skládá nejen z hudebních stálic české a slovenské scény, ale svými doprovodnými akcemi nabízí širokou zábavu celé rodině, už je připraven ke startu. A že je na co se těšit!

Páteční program zahájí kapela Slza už před půl pátou! Dále se během večera na dvou pódiích vystřídají třeba Xindl X, Anna K nebo Vypsaná Fixa. V sobotní dopoledne se areál otevírá v půl desáté. Program se toho dne spouští o jedenácté, kdy zahraje vítěz soutěže – kapela Donor. Do té doby se tak můžete v klidu občerstvit v některém ze stánků, které jsou rozsety po celém areálu Rudolfovy likérky a okolí.

Potom totiž program opět jede! Dobré poledne zapěje Tomáš Klus, následován kapelami Mandrage, Divokej Bill, UDG či ve Vizovicích nepostradatelnou skupinou Fleret.

Kdyby Vám snad něco z programu momentálně nevyhovovalo, můžete se zajít podívat na film do Jelínkova biografu, vyslechnout si třeba Komiky s.r.o. na divadelní scéně anebo se pobavit s dětmi v jejich dětském koutku.

Pokud máte obrovskou chuť na dobrou zábavu a ještě nemáte lístek, nezoufejte, vstupenky jsou stále k dispozici v předprodejní síti Ticketstream, a to jak permanentky na oba dny za 630 korun, tak na jednotlivé dny zvlášť za 340 a 390 korun. Pro naprosté opozdilce budou lístky k dostání i na místě.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.