Už zítra začíná 11. ročník Mighty Sounds!

Enter Shikari | zdroj: facebook.com

Netradičně už tento pátek začíná tradiční, žánrově pestrobarevný festival Mighty Sounds. Line-up hlásí třeba Enter Shikari či Dub Inc.

Letošní jedenáctý ročník je speciální pro multižánrový festival Mighty Sounds především v tom, že je jeho datum posunuto. Letošní ročník festivalu na letišti Čápův dvůr v Táboře začíná už tento pátek 3. července a díky prodlouženému víkendu si jej mohou návštěvníci užít až do neděle 5. července. Ačkoliv to vypadalo, že se díky Ministerstvu zdravotnictví tato především hudební akce vůbec neuskuteční (čtěte zde), Mighty Sounds i letos nabízí pestrý program a line-up.

Asi největšími headlinery budou kapely Enter Shikari, kteří se do Česka vrací po necelém půlroku, draví Architects, německý reggae-man Protoje a v neposlední řadě Dub Inc. Chybět nebudou ani DJs, jako je třeba Ragga Twins, Parly B nebo v současnosti nejhranější a časově nejvytíženější umělec na evropské reggae scéně, YT.

Součástí programu Mighty Sounds jsou i divadla. Letos vystoupí VOSTO 5 se svou talkshow Kupé na Mighty, k vidění bude i divadelní představení 1000 věcí, co mě serou v podání Divadla F. X. Kalby. Na divadelních prknech najdete také Muchu nebo Vasilův Rubáš a o cirkus se postará domácí špička akrobatického divadla, Cirk La Putyka. Pro ty, kdo se nemohou dočkat, bude už ve čtvrtek večer připraven warm-up ve stanovém městečku. V tuto chvíli lze vstupenku na celý festival koupit ještě v ceně od 1290,- Kč, na místě bude za 1490,- Kč.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.