V Karlových Varech dostanou k Vánocům Scooter

Scooter | Zdroj: presscode.cz

Příznivci taneční muziky letos oslaví Vánoce v Karlových Varech o něco dříve. V KV aréně se chystá velkolepá show nestárnoucí skupiny Scooter.

V pátek 16. prosince zaburácí svým polokřičeným hlasem H. P. Baxxter svoje Hyper Hyper a rozjede se show plná pyrotechnických a světelných efektů.

Začátkem letošního února vydali Scooter desku ACE a hned po vydání se stalo třetím nejlépe prodávaným albem v Německu. Velkolepé Can’t Stop the Hardcore Tour 2016 provedlo Scooter halami a stadiony největších měst Německa, ale i Evropy.

V prosinci tato show dorazí také do Karlových Varů. „Je skvělé, že můžeme v Česku poznat další krásné město a hlavně publikum,“ nechal se slyšet frontman H. P. a dodává: „Těšíme se do Varů a slibujeme, že v předvánočním čase všem nadělíme pořádný Hyper Hardcore! Bude to jediný speciální vánoční koncert, který jsme se rozhodli připravit!

Scooter vznikl roku 1986 a největšími hity byly a stále jsou například Hyper Hyper, Friends, Endless Summer nebo Fire. V České republice se nepravidelně se svými tour zastavují a nejinak je tomu i teď. V KV aréně se koncert odehraje 16. prosince už od sedmé hodiny večerní. Lupeny seženete v síti Ticketportal za 590 Kč.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...