V pražské Meet Factory se chystá druhý ročník festivalu Elekce

http://bandzone.cz/holy
HOLY | http://bandzone.cz/holy

Pátek 6. června bude v Meet Factory patřit elektronické hudbě. A nepůjde jen tak o ledajaký koncert, ale přímo o výběr toho nejlepšího z české elektronické scény.

Letos proběhne již druhý ročník festivalu věnovaného nové generaci české hudby – Elekce 2014 s podtitulem Progres. Během tohoto jednodenního festivalu, který bude probíhat na třech scénách, se na pódiích představí to nejzajímavější z české elektronické scény. V rámci festivalu si pořadatelé pro návštěvníky připravili také bohatý doprovodný program ve formě workshopů zaměřených na vývoj a progres nových talentů, diskuzí či divadelních představení.

A na koho se tedy můžeme 6. červnaMeetfactory těšit? Například na jména jako Aid Kid, MGDLN, Mr. Moustache, Felix!, HOLY, dné, či TENTEN, která jistě také znáte z jejich DJ setů v pražských klubech. Line-up se ale neustále rozrůstá o další a další jména, takže program bude opravdu nabitý. Lístky si můžete koupit v předprodeji přes portál GoOut za 250 korun, na místě pak budou k dostání za 300 korun.

https://soundcloud.com/holymusic/strange-noise


Napište komentář