Vánoce s Tata Bojs – koncert Hity*City*Live v Roxy

Tata Bojs | Zdroj: facebook.com

Po více než osmi měsících se tuzemská kapela Tata Bojs vrací do klubu Roxy. Jejich první Best Of, vydané jako dárek k 25. narozeninám, si budou fanoušci moci poslechnout živě. Bude tomu odpovídat i speciálně upravený playlist koncertu, který proběhne 11. prosince.

,,Písně, o kterých si dodnes myslíme, že to jsou hity jak břitva, ale z nějakého záhadného důvodu jsme v tom zůstali sami.” – takto se pánové z Tata Bojs vyjádřili k výběru s názvem Hity a city, který následovala úspěšná vystoupení na pódiích předních tuzemských festivalů. Tato výběrovka obsahuje to nejlepší ze všech desek kapely, a to od prvotiny Šagali Šagáli z roku 1991 až po tu poslední s názvem Ležatá Osmička, jež vznikla o dvacet let později, v roce 2011. Stejně výběrový bude jistě i program vánočního koncertu v Roxy.

Tata Bojs s sebou do známého pražského klubu v Dlouhé ulici přivezou i zajímavý vizuální zážitek. ,,Neměli jsme tolik času po turné měnit obsah projekcí, ale forma jejich prezentace bude zcela odlišná. Horizontální instalace nahradí vertikální. Vzhledem k tomu jak nízkej strop je v Roxy to bude cesta značně dobrodružná,” doplňuje s úsměvem frontman a zároveň i autor scény Milan Cais. Kromě toho by v průběhu koncertu mělo také dojít i na nástroje z recyklovatelných materiálů, které si Tata Bojs oblíbili. Tentokrát však poněkud odlišněji, než tomu bylo na letní tour ke čtvrt století jejich existence 25 LET CYKLACE aneb Tour Domácí.

Vstupenky na koncert Hity*City*Live v Roxy pořídíte za 250 korun + poplatky v sítích Ticketportal a Ticketpro. V prostoru NoD je pak můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).