Velká párty za málo peněz, to bude Rockový Slunovrat!

Sto Zvířat | Zdroj: Facebook.com

Po krátké pauze se v Řevnicích bude konat Rockový Slunovrat. Na devátém ročníku budou hrát například Sto Zvířat, Fast Food Orchestra a další skvělé kapely, které si můžete užít v sobotu 6. června.

Celý areál se otevře ve 12:00 a první kapela nastoupí na stage o půl hodiny později. Mezi hlavní kapely festivalu patří Sto Zvířat, kteří Rockový Slunovrat zahrnuli do svého turné k 25. výročí kapely. Další ska-reggae hvězdou akce je kapela Fast Food Orchestra, která zde určitě předvede několik hitů z jejich nové desky ZEN. Své chytlavé melodie a kytarové riffy zde vytasí i hudebníci z Prague Conspiracy.

Své si zde najdou i milovníci tvrdších kytar díky pražské kapele CTM. Oproti tomu fanoušky drum’n’bassové hudby potěší skupina Le Pneumatiq. Na pódiu v lesním Divadle v Řevnicích se ukážou i další kapely, které vás zajisté osloví. Celá párty však nebude končit po posledním vystoupení jedné z kapel. Po hlavní hvězdě večera na pódium nastoupí DJs v čele s DJem Pixiem a rozjedou zde pořádnou afterpárty.

Už takto vypadá celá akce skvěle a vstupné 100 korun na místě to jen podtrhuje. Rockový Slunovrat má však omezenou kapacitu, jeden tisíc návštěvníků. Pro zájemce, kteří si chtějí zajistit vstup existuje i předprodej, kde jsou vstupenky k sehnání už za 80 korun. Lístky si můžete zakoupit v řevnickém knihkupectví LeAmos, nebo na čerpací stanici Plynbouda v Dobřichovicích. Vstupenku je možné zařídit i online na oficiálním webu festivalu. Rockový Slunovrat bude opravdu vydařenou akcí, která láká návštěvníky na skvělé kapely a nízké vstupné. Proto neváhejte a lístky si předobjednejte, jejich zásoby se totiž rychle snižují.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.