Walk Off The Earth vystoupí v dubnu v Lucerně

Walk Off The Earth | Zdroj: walkofftheeart.com

Kanadská kapela Walk Off The Earth, která se proslavila především cover verzemi světových hitů, se v příštím roce vrátí do Prahy.

V žebříčku nejoriginálnějších kapel by se Walk Off The Earth bez pochyb umístili na prvních příčkách. Její členové totiž umí hrát snad na cokoli – od kytary, přes ukulele, po trubku a další myslitelné nástroje. První velký úspěch sklidili coverem písně Somebody I Used to Know od Gotye, zahraný pěti lidmi na jednu kytaru. Video na YouTube během dvou týdnů vidělo více než 35 milionů lidí.

Turné po Americe, Evropě i Austrálii na sebe nenechalo dlouho čekat. Loni Walk Off The Earth obdrželi prestižní cenu Juno, která se každoročně uděluje nejlepším kanadským kapelám.

Letošní hit Fire In My Soul dokonce dosáhl na zlatou certifikaci. Během jedenáctileté existence má skupina na kontě šest studiových alb a čtyři EP. Zatím nejnovější je vánoční deska Holiday Beard Ballads, Vol. 1, která obsahuje covery nejoblíbenějších vánočních písní. Kromě té před pár dny vyšel i singl Nomad, který je podle zakládajícího člena Gianni Luminati Nicassia jiný, než na co jsme u Walk Off The Earth zvyklí.

„Neustále pracujeme s novými nápady, nástroji a zvuky bubnů. Nomad je příklad toho, co se stane, když nás na několik dní zavřete do studia se stroboskopickými světly a pulzujícími beaty,” popisuje.

Walk Off The Earth vystoupí 10. dubna 2018 ve Velkém sále Lucerny a naváže tak na předloňský vyprodaný koncert. Vstupenky za 895 Kč jsou v prodeji na webu Fource, GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.