Wovenhand už za pár dní navštíví brněnskou Flédu

Wovenhand | Zdroj: metalorgie.com

Wovenhand přijedou již za pár dní představit do tuzemska svou nejnovější tvorbu. Na své si přijdou především brněnští fanoušci – koncert se odehraje na Flédě.

Kapela, která se ani v dnešních dnech nedá žánrově zařadit – od neofolkových, gotických country podkladů až po post-rock a industrial – přesně tím jsou Wovenhand, kteří vstali jako fénix z popela proslulých 16 Horsepower v 90. letech. Zajímavostí je také zdroj Edwardsovy inspirace, kterou čerpá z Bible a náboženských textů.

Nyní tato formace v čele s kazatelským frontmanem Davidem Eugenem Edwardsem přijede představit písně ze své sedmé studiové desky Refractory Obdurate. Tu představí již 20. 4. 2015 v brněnské Flédě. Vstupenky se dají zakoupit na stránkách goout.cz.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 363 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.