Majálesáci o hokej nepřijdou!

Majáles 2013 | Zdroj: facebook.com

Návštěvníci pražského Majálesu se už nemusí obávat, že kvůli festivalu přijdou o hokej. V areálu bude umístěná LED obrazovka, kde bude možné zápas sledovat.

Asi nejeden potenciální návštěvník pražského Majálesu, který se uskuteční 1. května, řeší dilema, zda si jít poslechnout své oblíbené hudebníky, nebo jít raději s kamarády sledovat hokejové utkání někam do hospody. Na letošním ročníku festivalu si můžete užít obojí! Díky spolupráci se společností BPA a Českou televizí bude v areálu možné sledovat přímý přenos hokejového utkání mezi Českem a Švédskem.

Co jen si víc přát, než si mezi vystoupeními svých oblíbených kapel odskočit zafandit spolu s dalšími sportovními nadšenci a pak se vrátit zpět k hudebnímu programu. Vstupenky nyní koupíte za 499. Potvrzené hudebníky najdete zde a zde.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.