Už tento pátek začíná sezóna Majálesu

Tomáš Klus na Pražském Majálesu 2014 | Foto: Lidmila Maršálková, Monstermusic.cz

Poslední pracovní den v tomto týdnu začíná letošní sezóna Majálesu, a to v Hradci Králové.

Přesně ve 13:00 se rozezní první tóny v areálu Akademiky Bedrny. Hradecký Majáles otevřou na jedné stagi písničkář Voxel a na druhé Glad For Today. Dvacet minut nato zaujme místo na třetím pódiu kapela On the Roof, která je spolu s Glad For Today vítězem dvou hudebních soutěží. A na těchto třech scénách se to bude následně hvězdami jen hemžit. Z kapely zahrají třeba UDG, Mandrage, Rybičky 48, Skyline, Wohnout, či Chinaski. Ze zpěváků pak Tomáš Klus, Michal Hrůza, Xindl X anebo Marpo.

Vedle toho proběhne vyhlášení Miss a Krále Hradeckého Majálesu 2015. V deset se pak mohou návštěvníci těšit na eXcelent light show. Pro ty nejmenší je připravená na páteční dopoledne Šmoulí vesnička, kde děti absolvují trasu, na které budou potkávat Šmouly, jimž budou pomáhat s řešením různých úkolů. Hradecká část Majálesu tak otevře letošní sezónu tří zastávek, které mimo Hradec budou o týden později v Praze a o další necelý týden pak v Brně.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.