Legendární Kraftwerk přivezou do Prahy svou 3D show

Kraftwerk live | Zdroj: pořadatel koncertu

Po loňském vystoupení na slovenském festivalu Bažant Pohoda míří průkopníci elektra Kraftwerk ze sousedního Německa také do pražské haly. V prosinci obsadí se svou 3D show Forum Karlín.

Do pražského Fora Karlín zavítá legendární německá skupina Kraftwerk, která už od roku 1970 nese velký podíl na vývoji elektronické muziky a významně ovlivnila například i anglické velikány Depeche Mode. Jejich dnes už legendární desky Autobahn (1974) či Das Modell (1978) plné zvuků syntetizátorů a jiných šílených mašinek už takřka zlidověly. Průkopníci elektra vezou do Prahy svou 3D show s velkou projekcí, která v našich končinách nemá obdoby. K té dostanou návštěvníci speciální brýle.

Ač už pánové nejsou nejmladší, jejich vystoupení stále stojí za to vidět. Byla by škoda nechat si toto dvouhodinové audiovizuální divadlo ujít. O tom jsme se ostatně mohli přesvědčit na loňském ročníku trenčínského festivalu Bažant Pohoda (reportáž najdete zde). Koncert se odehraje 3. prosince v prostorách karlínského Fora. Vstupenky na něj seženete za 1290 korun v síti Ticketpro. Oficiální předprodej startuje ve čtvrtek 23. dubna s úderem deváté hodiny ranní.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).