WWW, Please The Trees a Preissnitz budou hulákat na lesy

Please The Trees | Zdroj: facebook.com

Koncert pro šumavskou divočinu vol. 1 pořádá kapela Please The Trees spolu s dalšími milovníky přírody. Nenechte se však zmýlit názvem – bude se koncertovat pro pražskou divočinu, a to už 28. ledna v Lucerna Music Baru. 

Členové kapely Please The Trees jsou známí svou láskou k přírodě a tím, že sází stromky všude, kde koncertují – rozhodli se angažovat ještě více a spolu s WWW a Pavlem Fajtem, kapelou Preissnitz a TŘI ČUTORY uspořádali koncert na podporu naší flory a fauny s cílem vyburcovat fanoušky k její ochraně a také informovat širší veřejnost o dané problematice.

,,Jako mnoho lidí, kterým toto téma není lhostejné, i nás velice trápí, jak neodpovědně zacházejí „odpovědná“ místa s naším přírodním bohatstvím. Znepokojuje nás hlavně holosečné kácení českých lesů. A zejména alarmující situace je v našem národním přírodním klenotu – na Šumavě,” líčí prvotní pohnutky k uspořádání dobročinného koncertu vůdčí osobnost Please The Trees Václav Havelka.

Přijďte spojit příjemné s užitečným a užít si jedinečnou party s dosti rozmanitým playlistem a podpořit dobrou věc. Můžete se těšit na alternativní rock z jižních Čech v podání Please The Trees, na geniální rap v podání WWW, hardcorový folk TŘÍ ČUTOR a také na legendární kapelu Preissnitz. Večerem bude provázet lidsko-právní a ekologický aktivista Mr. Bananax, krátkou informativní prezentaci o situaci na Šumavě mezi koncertními bloky za Hnutí DUHA uvede jeho expert na problematiku lesů Jaromír Bláha.

Neseďte v úterý doma a přijďte si do Lucerny zahulákat na lesy a ještě se o nich něco dozvědět! Lístky jsou k zakoupení v předprodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal za cenu 100 korun navýšenou o poplatek prodejce nebo budou k dostání na místě v den konání akce za 200 korun.


Napište komentář

Magdaléna Simonová
O Magdaléna Simonová 44 Článků
Mám ráda hudbu, koncerty, večírky a vše kolem. Studuju Sociologii a sociální politiku, hraju na saxofon a miluju jazz a elektro... jo a taky píšu o jídle.