You Me At Six přijedou v lednu do Prahy s novou deskou

You Me At Six | Zdroj: facebook.com

Bristká pětice You Me At Six vyráží na turné, se kterým se 26. ledna zastaví také v Česku. Jejich nové album IV zazní v Music Baru Futurum.

Před necelými třemi měsíci se na Aerodrome festivalu rozpoutalo kolem frontmana Joshe Franceschiho pogové šílenství, když šel mezi diváky odzpívat legendární song Bite My Tongue. Chvíli předtím ještě ale stihl slíbit samostatný koncert You Me At Six v Praze na začátku příštího roku. A dnes jsme se konečně dočkali oficiálního oznámení akce. Show se odehraje v rámci turné k nové desce s názvem IV.

Své šesté studiové album plánuje skupina vypustit do světa 5. října. Následující den to pak bude přesně deset let od vydání jejich debutu Take Off Your Colours. Jako poctu jejich prvotině letos pořádali ve Velké Británii několik koncertů, takže možná v lednu uslyšíme i některé starší hity, které se už do setlistů v posledních letech většinou nedostaly. S chystaným počinem mají ale You Me At Six opět velké ambice, tak se můžeme jen těšit, až ji uslyšíme naživo.

Toho se dočkáme v pražském Futuru 26. ledna. Vstupenky bude možné zakoupit na pokladně Lucerna Music Baru, na stránkách Futurum Music Baru a na webech GoOut a Ticketmaster od 14. září.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz