Za Jamesem Arthurem v srpnu do Riegrových sadů

James Arthur | Zdroj: facebook.com

Nestačil vám koncert úžasného britského zpěváka Jamese Arthura, který proběhl v březnu tohoto roku? Nebo jste nebyli dostatečně rychlí při koupi vstupenek? Ať tak či onak, v rámci letní akce koncertní série Excelent Jukebox se zpěvák v srpnu vrátí do Prahy.

V krásném prostředí Riegrových sadů zazpívá pěvecká špička popové scény James Arthur již 3. srpna. V rámci letní akce Excelent Jukeboxu se rozhodl vrátit do Prahy a opět pobláznit české fanoušky tak, jak se mu to podařilo v březnu tohoto roku, kdy zahrál v beznadějně vyprodaném Lucerna Music Baru. Tehdy zde James oslavil své šestadvacáté narozeniny a zazpíval své největší hity Recovery, Impossible i You’re Nobody Till Somebody Loves You. Po obrovském úspěchu se očekává ještě větší souboj o vstupenky, než jak tomu bylo při jeho první návštěvě.

Lístky na koncert vítěze britské řady X-Factoru půjdou do prodeje v pátek 9. května. Všem, kteří nechtějí propásnout šanci a slyšet Jamese naživo, doporučují pořadatelé včasný nákup. Vstupenky budou dostupné v síti Ticketpro a na facebookových stránkách Fource Entertainment za cenu 530 korun + poplatky.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.