Nová deska hvězdné písničkářky Tori Amos bude na pultech už 12. května!

Tori Amos | Zdroj: pořadatel akce

Po letech přichází tato zpěvačka a skladatelka s novou deskou a zpět se svým tradičním a jedinečným stylem!

Už čtrnácté album v pořadí této padesátileté americké hudebnice nese název Unrepentant Geraldines. Po letech experimentů, stylových odboček a hledání nové inspirace pro svou tvorbu je zpátky se svou klasikou. Její směska popu a alternativního rocku však dosahuje stále větších kvalit a podle slov některých zasvěcených by mohlo jít o zatím nejlepší desku její dlouhé třicetileté kariéry. Na novince je 14 písní, které jsou hudebně i textově zcela dílem Tori. Na každé z nich si dala velmi záležet, o čemž svědčí i dlouhé období tří let od poslední klasikou inspirované desky Night of Hunters. Album, které zpěvačka nahrávala pouze v okruhu svých nejbližších spolupracovníků, bude k dostání v několika verzích. Sběratelé se mohou těšit na vinyl, zvědaví fanoušci také na deluxe edici CD + DVD. Tato edice bude obsahovat bonusovou skladbu navíc, obsáhlý rozhovor se zpěvačkou, postupný vývoj desky a další materiály.

Tori Amos patří mezi nejlepší a nejváženější zpěvačky už hodnou řádku let. Za tu dobu obdržela spousty prestižních cen, dosáhla milionů prodejů svých desek a objela řady turné. Tato zrzavá dáma se při svých vystoupeních jen tak mimochodem emotivního zpěvu sama doprovází na piano a svým návštěvníkům předvádí mimořádnou, lehce extravagantní, netradiční a kvalitní hudební show. Po dlouhých pěti letech navštíví taky Českou republiku a už 11. června se představí v pražském Kongresovém centru. Proto neváhejte a přijďte si tuto paní hudebnici pořádně užít! Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro za 790 až 1 390 korun.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.