Začátek prázdnin odstartuje Výrava FEST

Mandrage - Brněnský Majáles 2017 | Foto: Jana Dlouhá, MonsterMusic

Letní parket Výrava zahájil sezonu již v polovině května, kdy přivítal kapely Horkýže Slíže, Vypsaná fiXa a Debill Heads. Nabité hudební léto doprovodí i jednodenní festival, který zároveň odpálí i začátek prázdnin. Které kapely zahrají?

V malé obci severovýchodně od Hradce Králové se 1. července uskuteční festival, který oslaví začátek prázdnin. Letní parket Výrava pořádá letos poprvé Výrava FEST, na němž vystoupí pěkná dávka kapel.

Když nemůžeš, tak přidej a nejen tuhle hitovku přijede zahrát severomoravská kapela Mirai. Z Havířova také letos dorazí kapela Nebe, která má aktuálně na kontě novou vesmírnou desku Souřadnice. Tu před nedávnem dokonce čtyřikrát pokřtila v ostravském planetáriu a vydala i stejnojmenný singl Souřadnice s klipem, jenž zachycuje atmosféru samotného křtu.

Čtěte také: Nové album Souřadnice pokřtila kapela Nebe tématicky pod hvězdnou oblohou

Svůj set odehrají také písničkáři, a to Pavel Callta a Voxel. Chybět nebude ani kapela Jelen, která je aktuálně držitelem ceny Anděl v kategorii Skupina roku 2016.

Letošní černo-zlatý outfit předvedou energičtí Mandrage a vše završí kapela Wohnout. Připravena bude také afterparty, kterou bude kočírovat DJ Pavel Cejnar.

Vstupenky na Výrava FEST jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketstream za 360 Kč. Na místě pak budou k dostání za 400 Kč, tak to nepropásněte!


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.