Zimní Rockový Slunovrat bude pro milovníky crossoveru

The.Switch | Zdroj: bandzone.cz

Zimní Rockový Slunovrat tentokrát mění místo svého působení, na scéně ale zůstává. Bude určený spíše pro milovníky crossoveru, ale vítaný je samozřejmě každý.

Klubová odnož řevnického Rockového Slunovratu nebude překvapivě v poberouní, jeho brány se otevřou v pražském Rock Café. Pro první příchozí si připravil i welcome drink v podobě oblíbeného Jägermeistera.

Line-up se tentokrát skládá rovnou ze čtyř kapel různých žánrů. Prvním účinkujícím budou The.switch, kteří se stali hvězdou klubové scény, a to nejen díky lyrickým textům. Poté je vystřídají indie-popoví Nano, které mohou návštěvníci znát už z letního festivalu. Dalšími jsou Circus Problem. Ti jsou známým festivalovým jménem, jelikož zde vystoupili již počtvrté. Celý čtyřlístek uzavřou SCB.

Celá akce proběhne v pražském Rock Café, a to 9. února 2018, dveře se otevřou v 18 hodin. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji za 180 Kč nebo na místě za 250 Kč.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 361 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.