Jakub Děkan v novém singlu vzpomíná na momenty ze svého dětství

Jakub Děkan | Foto: Five Blesses

Zpěvák Jakub Děkan před pár dny zveřejnil zbrusu nový videosingl ve featuringu s písničkářem Pokáčem. Skladba nese název Co bejvávalo, už není a oba hudebníci v ní vzpomínají na momenty i věci ze svého dětství.

„Kdo se narodil okolo roku 1990, si určitě na věci z textu vzpomene. Je to reminiscence na prvních několik let našeho života. Dnes už je všechno trochu jinak, i proto jsme chtěli připomenout, jak a s čím vyrůstala naše generace,“ objasňuje téma skladby Kuba Děkan.

Jakub Děkan bývá velice žádaným hostem v cizích nahrávkách. Do rádií pomohl hitům Atmo Music, zazpíval si se skupinami UDG a Rybičky 48, jeho hlas zní ve skladbách Paulieho Garanda i dalších ze smečky Ty nikdy.

Zpěvákův předchozí singl Děda, jenž se na serveru YouTube blíží ke čtyřem milionům zhlédnutí, se stal jedním z největších virálních hitů roku 2017. Novinkový duet pak stihl za pět dní nasbírat přes 250 tisíc přehrání.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.