Živelný synth pop projekt My Name Is Ann! křtí desku a razí na turné

Mniann! | Zdroj: facebook.com

Experimentální tanečně-vizuální show odstartuje Shelter tour v pražském NoDu ve středu 4. června.

Charakterizovat uskupení My Name Is Ann! není snadné. Prezentují se jako hedonistický terorismus, dívčí guerilla krotící zvlčilé synťáky, bzučící basy na lopatách, nintendo v kapse, saxofon na šňůře a přiznaný pop. Iniciátorkou celého konceptu je KonfLenka Lenka Morávková, hudebnice, performerka a publicistka.

V její práci se kloubí specifický zvuk syntezátoru, dunivé basy a ženské vokály v netradiční směsi doplněné o vizuální ztvárnění tanečních kreací. Součástí skupiny je také zpěvačka, klávesistka a tanečnice Šárka Kobzová a bubeník Filip Tománek. Svým podílem se zapojili také tanečníci z UCLA a pražského uskupení Lunchmeat.

Na úvodním koncertu plánovaného turné pokřtí Mniann! své nové album s názvem Shelter Remixes. Deska je výsledkem spolupráce s několika zahraničními osobnostmi, mezi kterými figurují jména slovenských producentů Ink Midget, Pjoni, berlínských Magnum 38 nebo The Party System z amerického Los Angeles.

Kromě České republiky se projekt v září vydá na druhou část Shelter tour po Americe, kde se kromě deseti koncertů chystá natočit také videoklip.

Přijďte taky podpořit alternativní tvorbu na zahajovací koncert turné ve středu 4. června do experimentálního prostoru NoD od 20 hodin. Součástí vystoupení bude i produkce DJs MGLN a Claviq. Vstupenky je možné získat na místě za cenu 120 korun.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.