DeeThane se po půl roce vrátil před bouřlivé publikum Paláce Akropolis

DeeThane | Zdroj: facebook.com

DeeThane už před pár měsíci Palác Akropolis vyprodal a včera se vrátil na stejné místo, aby odpálil další rapovou show. Jeho tehdejší velkolepou akci to nepředčilo, ale kdo si koupil lístek i tentokrát, rozhodně si opět přišel na své.

Před osmou večerní na stage nastoupila trojice z Unbeatable Labelu a vzhledem k tomu, jaké podpoře se jí dostává právě od fanoušků DeeThanea, bylo pochopitelné, že si spousta diváků obstojně pamatuje veškeré texty. Na chvíli došlo i na akustický zvuk, když se na jednu píseň připojila kytaristka. V průběhu celé show se taky sbíral materiál pro nový klip.

Zanedlouho se po bouřlivém vyvolávání dostavil i DeeThane. Ten ve svém dvanáctitrackovém setu prokázal, že i zpívané pasáže zvládá velmi obstojně. Mladší publikum se ovšem nedalo zahanbit a snažilo se s hlavní hvězdou večera držet krok, takže málokdo odcházel s nevykřičenými hlasivkami. Velmi tomu pomohl song Fénix, protože Ilona Maňasová, která s DeeThanem píseň nahrála, v Paláci Akropolis nebyla, a tak se o refrén starali fanoušci.

Čtěte také: DeeThane: Pořád se dá pracovat na něčem, co trochu zlepší okolní svět

Hlavní peckou byla hitovka Uroboros, která je jako dělaná na koncertní hype. DeeThane o tom přesvědčil hned dvakrát, protože se rozhodl dát publiku tento song na rozloučenou i přesto, že v rámci setu už jednou zazněl. Právě se setlistem nastal menší zmatek, když Dee mluvil o basketu, ale song o tomto sportu Ballin odehrál až později. Takové drobnosti ale nikomu nevadily už jen proto, v jak přátelské atmosféře akce proběhla. Dostalo se tak třeba i potlesku dvojici fanoušků za to, že byli na každé zastávce této tour.

Palác Akropolis tentokrát nebyl vyprodaný jako minule, ale uzavřené ochozy díky tomu sloužily jinému účelu. Skoro celý koncert z těchto míst vlála nad hlavami diváků vlajka s logem DeeThanea, která se občasně objevila i na pódiu.

Nejen na počtu prodaných vstupenek bylo znát, že je tento koncert brán opravdu jen jako součást tour a ne jako samostatné představení, které se tady odehrálo před pár měsíci. Něco takového si ale DeeThane nepochybně zase brzy připraví a do té doby si může užívat koncerty, které nevyprodají větší klub, ale i tak odpálí dobrou show a peklo v publiku.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz