Enrique Iglesias v Praze: Pro fanoušky by se málem rozdal

Enrique Iglesias, Praha 2018 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Španělský hřebec Enrique Iglesias se vrátil na české pódium a pro tentokrát si vymezil rovnou dva dny na největší tuzemskou halu.

Českou premiéru si Enrique Iglesias užil před rokem a půl, kdy v pražské Tipsport Areně sršel temperament, šmrnc a samotnému španělskému hitmakerovi tekly slzy štěstí. Česko si tehdy zamiloval a nyní si k 43. narozeninám nadělil dvojitou porci největší české haly.

Fotoreport: Enrique Iglesias, 7. 5. 2018, O2 arena, Praha

Poslední deska Sex and Love vyšla v roce 2014, a tak není překvapením, že byla včerejší show velmi podobná té z prosince 2016. Přibylo jen pár nových singlů. Co ale zejména na fanynky funguje, a Enrique to moc dobře ví, je jeho obrovská snaha o fyzický kontakt s předními řadami. Toho se na aktuálním turné může dočkat podstatně větší část publika, protože středem plochy vede úzká rampa, po níž se zpěvák s celou kapelou několikrát projde.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Popáleniny, zlomeniny a pořezané ruce aneb Různá koncertní zranění

To, že si Enrique na koncertech vybírá fanynky, jež bere na pódium, aby jim zazpíval jeden ze svých hitů, je věc známá. Tentokrát ale v Praze padla karta na homosexuální páreček, který si tam střihl líbačku a ochutnal zpěvákův partnerský Rum Atlantico z Miami.
K vidění a zábavě toho tedy bylo dost. Navíc tentokrát tým kolem Iglesiase zapracoval na projekcích a světlech, doplněných o lasery. Kdo si ale přišel španělského krasavce hlavně poslechnout, mohl být trochu zklamán. Snad jen duet Loco uším nabídl chvilkové blaho, a to především díky hlasu zpěvačky.

Kromě aktuálního singlu El baño, největších hitů Bailando, Heartbeat a Duele el corazón, Enrique nezapomněl ani na staré známé Bailamos, které okořenil intrem Shape Of You Eda Sheerana.

Velká dvoudenní party dnes večer pokračuje a kdo neměl to štěstí, sehnat na narozeninový koncert lístky, má poslední možnost. Do sítě Ticketportal bylo přidáno dalších 500 vstupenek.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.