Paramore svému publiku rozdali lásku a dobrou náladu

Paramore, Rock for People 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Včerejší vystoupení americké skupiny Paramore vykouzlilo všem divákům úsměv na tváří a naplnilo je obrovským množstvím pozitivní energie a dobré nálady. Koncert se vydařil i přes to, že se během něj na chvíli spustil mírný déšť. Hayley nenuceně komunikovala s publikem a působila, jako by všichni v davu byli její kamarádi.

Nejočekávanější vystoupení druhého dne festivalu Rock for People odstartovalo písní z nejnovějšího alba After Laughter, Told You So, která začala zničehonic bez úvodu či intra a zvedla vlnu nadšení a euforie u všech fanoušků, kteří se vystoupení této bandy z Tennessee už nemohli dočkat. Následovala o deset let starší skladba That’s What You Get z alba Riot!. Tuto skutečnost zmínila i zpěvačka Hayley, a tak se zahrání této písně stalo vlastně oslavou jejího výročí.

U skladby Still Into You začaly na diváky padat kapky deště a postupně se skutečně rozpršelo. Publikum si tím však nenechalo zkazit náladu a dál se radovalo z koncertu a z písní, které následovaly. Paramore svým fanouškům představili průřez skoro celou svou kariérou a zahráli i novinky jako Caught in the Middle, Rose-Colored Boy, Fake Happy nebo Forgiveness.

Fotoreport: Paramore, 5. 7. 2017, Rock for People

Déšť naštěstí netrval moc dlouho, a tak si mohli diváci koncert nerušeně a pořádně užít. Skákali, zpívali a hltali všechna Hayleyina slova. Ta se svými fanoušky zcela neformálně komunikovala. Mluvila buď k celému davu nebo k jednotlivcům v předních řadách. Například se někoho zeptala na to, odkud přijel, nebo se s někým jiným bavila o hokeji. Stále se usmívala a bylo na ní vidět, že si koncert skutečně a nefalšovaně užívá. Svou upřímně dobrou náladu předávala celému davu, a tak celé vystoupení doprovázela velice příjemná atmosféra.

Kromě písní od samotných Paramore zazněl i jeden cover. A to skladba Everewhere od americko-anglické rockové skupiny Fleedwood Mac. Dále své vystoupení kapela oživila tím, že si na pódium pozvala jednu šťastlivkyni z publika, která si s nimi mohla zazpívat hitovku Misery Business. Hayley byla velice přátelská. Podala dívce z publika mikrofon a přenechala ji na chvíli prakticky celé pódium. Taky se s ní objala a jistojistě se jí postarala o zážitek, na který nikdy nezapomene.

Vystoupení skončilo stejně jako začalo skladbou z nejnovějšího alba. Tentokrát to však byl megahit Hard Times, který ještě víc nakopnul už tak rozdováděné publikum. Potom, co píseň skončila a kapela odešla, se diváci dožadovali přídavku. Toho se však nedočkali. Ti co se ale nenechali odradit si mohli odnést alespoň setlisty, které jim rozházeli bedňáci.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.