Sedlčanský Pohoda Fest byl ve znamení deště, ale dobré organizace

foto: Aneta Bezegová |

V sobotu 20. června proběhl v sedlčanské kotlině již čtvrtý ročník Sedlčanského Pohoda Festu. Prague Conspiracy, Totální Nasazení a UDG to jsou ti, kteří jednoznačně ovládli celou akci.

První kapela, která stojí za zmínku, je bruntálská pop-punková partička mladíků s názvem DONAHA (ex On The Way). Kluci ze sebe vydali vše, co mohli. Zazněly písně jako Nedostupná, Příběh z křídel, Ztrácíš, Ta pravá nebo Anděl. Vystoupení bylo zábavné a velmi příjemné i přestože nebylo pod pódiem úplně narváno. Diváky si udržela a dokonce přitáhla i další kapela Žádnej Stres. Tato parta z Třemošnice zahrála pořádnou nálož ska-punku. A i ti kteří při příchodu netušili, kdo že to je Žádnej Stres si za chvíli prozpěvovali: ,,…nejlíp se mi kámo skáče na skáčko i na punkáče…”.

Dalším interpretem, který stojí za připomenutí, jsou pražští Prague Conspiracy. Tato čtyřčlenná partička měla na začátku svého vystoupení drobné technické problémy, které se ovšem podařilo poměrně rychle vyřešit a diváci si užili výborný koncert. Rocková kapela v čele s Anetou Galisovou prezentovala své nejznámější songy jako Crazy You, Burn We Say, Renegades nebo Fall Of Rock’n’Roll. Celý den zakončily kapely Totální Nasazení a UDG, které jsou tzv. profláklými stálicemi české festivalové scény. Zaujala také druhá MC & DJ stage, na které vystoupili nejrůznorodější interpreti jako Wilda Panda, Dr. Kary, Sharkass nebo Sodoma Gomora.

Fotogalerie tady!

Všichni vystupující ze sebe dali fanouškům maximum, každé vystoupení do jednoho bylo povedené a diváci se bavili víc než dobře. Interpreti i návštěvníci si festival užívali naplno a občasný déšť nikomu nemohl zkazit náladu. Většina z nich měla totiž ve výbavě holínky, deštníky i pláštěnky. Organizace celého festivalu byla výborná. Obrovskou podporu si tedy zaslouží samotní strůjci této akce. Nezbývá nic jiného než popřát mnoho úspěchů s dalšími ročníky Sedlčanského Pohoda Festu a k tomu trochu více návštěvníků, bez kterých by takovéto kulturní akce nešly.


Napište komentář