Support Lesbiens v Brně odehráli komorní koncert

Support Lesbiens | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

Jarní turné absolvovali Support Lesbiens společně s Ewou Farnou a kapelou Nebe. Na podzimní šňůru se již vydali sami a ve čtvrtek zahráli v brněnském klubu Melodka.

Poslední dobou se to kolem kapely Support Lesbiens hýří jen zprávami o sporech bývalého frontmana Kryštofa Michala a kytaristy Hynka Tomana. Je možné, že právě proto přišlo na čtvrteční brněnský koncert tak pramálo diváků? Nebo jen prostě fanoušci živých koncertů dali přednost Flédě, kde hráli Mig 21 či koncertu Tomáše Kluse v Semilassu? Kdoví, Czenda Urbánek za podpory dobrého vína a hrstky fanoušků odzpíval koncert na výbornou.

S fanoušky se kapela přivítala singlem K.I.D. a následoval playlist složen ze songů aktuální desky. Nechyběly však nejznámější hity Sweet Little Something, Cliché či Twise Shy. Ty jsou prostě sázkou na jistotu. A kdo si radši s kapelou zazpívá česky, taky nebyl zklamán, protože Supporti zahráli i oblíbené skladby X-Týna a Řeka.

Za své aktuální album K.I.D. získali Support Lesbiens cenu Anděl v kategorii pop/rock, současné vystupování kapely však zní převážně rockově. K.I.D. Tour 2016 se zdárně blíží do finále, jelikož po brněnské zastávce už Supporty čekají jen koncerty dva, v Plzni a v Litvínově.

Chystáme pro Vás soutěž o 2 lístky do Plzně!

I přes malou účast fanoušků měl brněnský koncert atmosféru, takovou tu milou, velice intimní.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.