Talentovaná a sexy – tak se představila Kiesza českému publiku

Kiesza | Zdroj: facebook.com

I kdybyste nechtěli a sebevíc se ten večer bránili, marně byste odolali sexy temperamentní rodačce z Atlanty. Už s první písničkou tasila ty nejsilnější zbraně v podobě oblíbených hitů a skvělé choreografie.

Možná, že kdyby návštěvníci Lucerna Music Baru věděli, co se na ně chystá před vystoupením hlavní hvězdy večera, nechodili by tak brzo. Slovenská blondýnka, která si nechává říkat Mista, totiž zpackala, co mohla. Nejenže za půlhodinu stihla zahrát dvakrát stejnou písničku, ale ještě se jí podařilo urazit publikum neupřímnou lichotkou, že čeští fanoušci se umí bavit lépe než slovenští (kdyby ji tak slyšeli!). Podpora v podobě dvou improvizujících tanečnic, kterým zřejmě po pěti minutách na pódiu došlo, že se mají stydět, nepomohla dostat fanoušky do nálady. Třešničkou na dortu pak byla sabotáž ze strany DJe, kterému se sem tam povedlo vypnout či ztlumit muziku.

Mista odchází, začíná show

Modlitby byly vyslyšeny a pití dostatek, přežili jsme. První tóny The Love a kdesi v dáli božský hlas byly znamením, že už bude dobře a může se začít pařit. Kiesza doplnila chybějící místo na pódiu, kde už řádili tanečníci, bubeník a klávesista. V průběhu večera si ani na chvíli neodpočinula a často kromě zpěvu dokázala přidat i taneční kreace a kontakt s fanoušky. U Losin’ My Mind pak trochu zvolnila, ale hned nato se opět rozjela na plné pecky. Závěr pak ozdobily hity Take Ü There (Skrillex feat. Diplo), Giant In My Heart a nejočekávanější song, kteří si někteří jistě pustili cestou na koncert, Hideaway.

Zpěvačce by svědčily větší prostory, aby show nepůsobila tak smrsknutě, možná by i jako výpomoc dobře posloužili jeden dva vokalisté, abychom si víc užili jejího tanečního nadání. Přes všechno trápení na začátku, rozčilování se nad zákazem kouření v klubu (na přání zpěvačky) a drzé a všudypřítomné předbíhače, se tahle párty povedla.


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.