Angelo Kelly vyráží na turné. Vyhrajte vstupenky na jeho pražský koncert (ukončeno)

Angelo Kelly a Matthias Krauss | Zdroj: Aeskimo

Hudebník a zpěvák Angelo Kelly se se svým sólovým projektem vydává na turné. V pátek 12. prosince zahraje v pražském divadle U Hasičů. Mimo jiné i slavné covery. Soutěžte s námi o 2×2 vstupenky.

Pamatujete si ještě na veleúspěšnou formaci z devadesátých let Kelly Family? Pak jistě znáte i jednoho ze základních článků Angela Kellyho. Ten má nyní sólový projekt, s kterým vyráží na Mixtape tour. S sebou na něj bere svého dobrého kamaráda Matthiase Krause. Spolu zahrají naživo i mnoho písní jiných autorů. ‚‚Dříve jsem si pomocí kazeťáku nebo gramofonu vyráběl kazety s mými oblíbenými písněmi. Na tomto turné bych chtěl publiku sestavit kazetu naživo a k některým písním budu vyprávět také krátké příběhy,‘‘ vysvětluje Kelly a dodává: ‚‚V Irsku je jedno skvělé přísloví. Ke každému příběhu existují dvě verze a ke každé písničce jich existuje dvanáct.‘‘ <Zaznějí tak coververze písní třeba od Stinga, Bruce Springsteena, U2 či Joni Mitchellové.

Soutěžit můžete o 2×2 vstupenky, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jak se jmenuje první deska Angela Kellyho?

a) Off Road

b) I’m Ready

c) The Traveller

Své odpovědi posílejte na adresu soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Angelo Kelly. Soutěž o vstupenky probíhá od 3. do 7. prosince 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář