DJ Zinc vystoupí na osmé Beats.PM v Roxy. Vyhrajte 2×2 vstupenky! (ukončeno)

DJ Zinc | Zdroj: facebook.com

Hostem osmé Beats.PM bude jedna z klíčových postav ostrovní elektronické scény – DJ Zinc. Ten se společně s rezidenty akce, Drumaxem a Vidrasem, představí už 19. září v pražském klubu Roxy. Vyhrajte 2×2 vstupenky.

DJ Zinc je producent, který během své více než dvacetileté kariéry nikdy nezmizel z popředí ostrovní scény: dá se říct, že jeho zvuk je dokonalým zrcadlem jejího vývoje. Ti, kdo ho neznají ještě z dob, kdy udával směr s tracky jako Super Sharp Shooter nebo 138 track, ho znají z dnešních parketů skrze hity, jako jsou WileOut s Ms. Dynamite nebo Show Me. Jeho aktuální zvuk, známý jako crack house se pohybuje na pomezí energického housu, uk funky a bassu.

Společně s ním a rezidenty Beats.PM, Vidrasem a Drumaxem, se na hlavní stage představí též dvě esa pražské scény, DJs Theya a SBSTRD. Ty doplní ostřílení UK MCs, C.Monts a londýnský Tony Black. O vizuální stránku se postará pražská crew Phi Delta Pi. A abyste si ani na chvilku neoddechli, chillout stage si vezmou do parády WNTGD v sestavě Silhouette, Franill a Insane.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na osmou Beats.PM s DJem Zincem, která proběhne 19. září v klubu Roxy v Dlouhé ulici, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Jaké je vlastní jméno DJ Zinca?

a) Rowan Pettit

b) Benjamin Pettit

c) Alexander Pettit

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Beats.PM – DJ Zinc. Soutěž o vstupenky probíhá od soboty 13. do středy 17. září 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář