Experimentální projekt Sofa Surfers oslaví v Brně 20 let – vyhraj vstupenky (ukončeno)

Sofa Surfers | Zdroj: facebook.com

Experimentální trip-hopové kvarteto pojící elektroniku s alternativním rockem, Sofa Surfers, vystoupí v Brně na Flédě. A my pro dva z vás máme po dvou vstupenkách!

Sofa Surfers se po dvoulelé pauze vrací zpátky do České republiky. Naposledy si tu hodili dobré očko v roce 2012 během vystoupení na United Islands. Nyní svůj set odehrají v Brně, přičemž celé koncertní turné probíhá v rámci dvaceti let od založení projektu. Součástí budou i speciální projekce dlouholetého spolupracovníka, filmaře Tima Novotného.

Mimo to vydali i nové album. „Nahrávku k této příležitosti jsme chtěli udělat retrospektivní, aniž by ale vypadala staře a zaprášeně,“ popsal Holzgruber desku album 20. Na CD hostují Dälek, Junior Delgado či Jeb Loy Nichols. Stejně jako ostatní nahrávky, tak i album 20 je žánrově velice rozmanité a s každou další hudbou vždy přijde skupina s něčím novým a neotřelým.

Sofa Surfers vystoupí už 4. března v brněnském klubu Fléda a právě sem na ně můžeš vyhrát vstupenky. Stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje nejnovější album Sofa Surfers?

a) album 20
b) cd 20

Co dál?

Nejprve se staň fanouškem naší facebookové stránky. Správnou odpověď pak pošli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu napiš „Sofa Surfers“ a připiš svoje jméno, telefonní číslo a město, odkud jsi. Soutěž bude ukončena v pátek 16. února a dva vylosovaní výherci budou poté kontaktováni mailem.


Napište komentář