Korben Dallas přiveze do Brna nové album. Soutěž s námi o vstupenky na Flédu (ukončeno)

Korben Dallas | Foto: facebook.com/korbenband

Další česko-slovenský alternativní večer na Flédě bude hostit slovenskou kapelu Korben Dallas, která představí zbrusu nové album Stredovek. Hostem večera bude ústecká kapela Houpací koně s čerstvou deskou Kde jste mý přátelé dneska v noci. Vyhraj s námi 2 x 2 lístky!

Název pátého alba Stredovek vysvětluje baskytarista a textař Lukáš Fila: „Názov Stredovek vymyslel počas kapelového brainstormingu náš bubeník Ozo. Názov sa dá vysvetliť rôzne. Pomaly už vstupujeme do stredného veku. Aj v našej tvorbe sa dajú nájsť odkazy na staršiu hudbu, povedzme od šesťdesiatych rokov vyššie. A nakoniec aj spoločenská situácia doma aj vo svete evokuje možný návrat k dobám temna. To hlavné je ale náš pocit, že názov sa k obsahu albumu hodí.“

Album Stredovek, které vyšlo pod prestižním slovenským labelem Slnko Record, je muzikantsky pestré a plné pokory, sebereflexe a nadhledu. Po orchestrálním albu Kam ideme se Korben Dallas vrací ke své tradiční sestavě v nahrávacím studiu obohacené o hostujícího kytaristu Ľuba Petrušku a klávesáka Miloše Brunclíka.

Hostem koncertu, jenž proběhne 20. dubna na Flédě, bude oceňovaná česká kapela Houpací koně s novou, silnou, působivou a temně podmanivou deskou Kde jste mý přátelé dneska v noci.

Chceš-li vyhrát vstupenky, stačí dát like na náš facebook a správně odpovědět na soutěžní otázku:

Která skladba není součástí nového alba Stredovek?

a) Prepáč

b) Oranžová

c) Zlatý jeleň

Správnou odpověď pak spolu s kontaktními údaji zašli na soutez@monstermusic.cz a do předmětu zprávy napiš ‘Korben Dallas’. Soutěž bude ukončena v pondělí 3. dubna ve 20:00 hodin, poté vylosujeme výherce a kontaktujeme ho na email.


Napište komentář