Svérázní rockeři Ugly Kid Joe zamíří v červnu do Rock Café v Praze

Ugly Kid Joe | Zdroj: Rock Café

Rocková kapela Ugly Kid Joe, jež se na výsluní dostala ještě během devadesátých let minulého století, dorazí zanedlouho do Prahy. Zahraje zde v oblíbeném klubu Rock Café.

Ugly Kid Joe se ke slávě dostali v roce 1992, a to s vydáním debutového alba America’s Least Wanted. Na tom se objevily hity jako Everything About You či cover písně Cats In The Cradle od Harryho Chapina. Po vydání další desky Motel California se však na 13 let rozešli a zpět na světová pódia se kapela s Whitfieldem Cranem v čele vydala opět až v roce 2012, kdy se objevila i u nás.

S rokem 2015 pak Ugly Kid Joe vydali první album po 19 letech – Uglier Than They Used To Be. S ním potvrdili definitivní návrat na scénu a přestože moc žebríčků nahrávka nenavštívila, svůj ikonický zvuk si skupina i po tak dlouhé době ponechala a dokazuje to už titulní skladba Hell Ain’t Hard To Find. Na třech písních navíc hostoval i kytarista Phil Campbell z Motörhead, přičemž jednou z nich byl i cover známé Ace of Spades od britské legendy.

Ugly Kid Joe zahrají v Rock Café6. června. Vstupenky je možné pořídit za cenu 420 Kč buď v přeprodejní síti GoOut či přímo na pokladně Rock Café. Tam se budou lístky prodávat i v den koncertu, ovšem už za 490 Kč.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 285 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.