Do Česka se vrací německá skupina Scorpions

Němečtí rockeři Scorpions vystoupí 3. prosince v Ostravě. Vstupenky se začnou prodávat 29. března, přičmž členové fanklubu si je budou moci koupit už dnes. V Česku se zastaví v rámci svého monstrózního světového turné, na kterém jsou od roku 2010.

Scorpions jsou jednou z nejznámějších a z nejdéle hrajících rockových skupin a jsou známí díky svým mocným rockovým baladám a celkově pro svůj melodicky hraný heavy metal.

Kapelu založil Rudolf Schenker, který v ní hraje i dnes. Původně šlo o žákovskou kapelu, ze které se v roce 1969 stala kapela profesionální. Během let působení kapely se několikrát změnila sestava. Dnes mezi Škorpiony patří kromě kytaristy Schenkera i zpěvák Klaus Meine, kytarista Matthias Jabs, baskytarista Pavel Maciwoda a bubeník Mikkey Dee.

Vstupenky budou v předprodeji v síti Ticketpro.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.