Mňága a Žďorp odstartují turné v Brně, soutěžte s námi o vstupenky (ukončeno)

Mňága a Žďorp | Foto: Vojtěch Baroch, Monstermusic

Valašští rockeři Mňága a Žďorp letos slaví 30 let na scéně. K výročí si nadělí album Třínohý pes a představí ho na velkém jarním turné, které odstartuje 9. března na Flédě. Kromě nových písniček zazní i klasické pecky z 90. let.

Album Třínohý pes obsahuje 10 nových písniček a hostuje na něm řada dalších hudebníků. Vokály nahrála Nikola Mucha, sbory nazpívali Roman Holý, Tereza Černochová a Matěj Ruppert z Monkey Business.

Mňága zapojila i dva členy kapely Buty, klávesáka Milana Nytru a Petra Vavříka. Novou zvukovou podobu desky výrazně ovlivnila i změna v sestavě kapely.

„Půl roku před nahráváním jsme vyměnili bubeníka, a to se pak z hlediska další existence téhle desky, a vlastně i naší kapely, ukázalo jako naprosto zásadní. Doslova jsme ožili. Marcel hraje živelně a přitom přesně. A navíc je teď v kapele daleko víc srandy, nadšení a otevřenosti,“ komentuje změnu Petr Fiala. Marcel Gabriel hrával v předchozích letech s Vlastou Redlem, Druhou Trávou a s kapelou Buty.

Ve čtvrtek 9. března vystoupí Mňága a Žďorp na Flédě my pro tebe máme 2 x 2 lístky. Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a odpovědět na následující otázku:

Odkud pochází zakládající jádro kapely Mňága a Žďorp?

a) z Valašského Meziříčí

b) z Rožnova pod Radhoštěm

c) z Dolní Bečvy

Správnou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš ‘Mňága a Žďorp’ a nezapomeň připsat své kontaktní údaje. Soutěž bude ukončena v pondělí 6. března ve 12:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář