Na Staré Pekárně zahraje příští týden dvojice mladých kapel

GOC | Foto: Facebook.com

Hudební kavárna Stará Pekárna, zaběhlý brněnský rockový klub, pořádá již příští týden další koncert v rámci projektu Fresh Meat. Během něj se představí hned dvě mladé kapely – GOC a The Sculptures.

Akce se bude konat v pondělí 6. března právě na Staré Pekárně. Na 31. Fresh Meat, kdy klub dává prostor mladým kapelám, vystoupí GOC a The Sculptures. První formace, jejíž zkratka znamená Group of Cocks, funguje od předloňského září a ve svém repertoáru má loni vydanou rockem nabitou desku I’m Ready.

Jako druzí potom ná pódiu stanou zmínění The Sculptures z Prostějova. Čtyřka hrající garage-rock s nádechem šedesátých let, protopunku a psychedelie na Staré Pekárně zahraje skladby z nedávno vydaného EP Break Heart In Two.

Koncert samotný začne v 19:30, vstupné se vybírat nebude.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 297 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.