SOUTĚŽ: Fast Food Orchestra oslaví 20 let i na Flédě. Vyhraj s námi vstupenky (ukončeno)

Fast Food Orchestra - Rock for People 2018 | Foto: Filip Dušek, MonsterMusic

Fast Food Orchestra vystoupí 27. března na Flédě s průřezem toho nejlepšího ze sedmi vydaných desek. Hosty dvou a půl hodinového koncertu budou Su-shu, Dr. Kary a řada dalších muzikantů, kteří v minulosti formací prošli.

Fast Food Orchestra patří ke stálicím domácí ska-punkové a reggae scény. Šestičlenná sestava letos oslaví 20 let existence sérií jarních koncertů, které budou výjimečné svou délkou i obsazením. V Brně zazní více než třicet písniček z jejich dosavadní tvorby, uslyšíme ale také úplně nové skladby.

Součástí oslav dvaceti let Fast Food Orchestra je také čerstvě zveřejněný videoklip k písni Poslední joint, který je podle členů kapely tečkou za posledním albem. Kapela se na něm definitivně rozloučila s angličtinou a zpívá výhradně česky. Toto rozhodnutí se odrazilo i na novém zvuku, který se posunul od ska-punku, reggae a rapování do trochu popovější polohy.

Rozhovor: Fast Food Orchestra: Muzikanti a filmaři se mezi sebou rádi kočkují

Chceš získat 2 vstupenky na Fast Food Orchestra v Brně? Stačí dát like na naši facebookovou stránku a správně odpovědět na soutěžní otázku ve formuláři níže. Soutěž bude ukončena v neděli 24. března a výherce bude poté kontaktován.


Napište komentář