Soutěž o 2×2 vstupenky na ILLE a Never Sol v Ostravě (ukončeno)

Never Sol | Zdroj: Supraphon

Se začátkem jara vyrazily objevy minulého roku, kapely ILLE a Never Sol, na společné turné po Čechách a Moravě. Lonští debutanti, kteří si dohromady vysloužili pět nominací na ceny Anděl 2013, se chystají navštívit i Ostravu. Na dvojkoncert, jenž proběhne 18. dubna, jsme si pro vás připravili 2×2 vstupenky.

Obě hudebnice, Olga Königová (ILLE) a Sára Vondrášková (Never Sol), vytvořily k jarnímu turné, jež čítá osm koncertů, společnou píseň a videoupoutávku, která by nejspíše mohla zaznít i na koncertě. I přesto ale budou čerpat především ze svých debutových alb. Pokud jste z Ostravy, nenechte si ujít jedny z nejtalentovanějších nováčků na české hudební scéně na jednom pódiu.

Vyhrajte v naší soutěži 2×2 vstupenky na koncert, který proběhne 18. dubna v ostravském multižánrovém centru současného umění Cooltour, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku. Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo ILLE + Never Sol. Soutěž o vstupenky probíhá od středy 9. do pondělí 14. dubna 2014. O výhře budete informováni e-mailem.

Jak se jmenuje debutová deska Never Sol?

a) Above Quiet

b) Under Quiet

c) Behind Quiet


Napište komentář